Vajad kingiideed?

Anesi
Kvartal
 
Parafangoteraapia Prindi

Pakume teile täiuslikku kehahooldust liites LPG massaazi suurepärased võimalused ja parafango kehamähkimise üheks tervikuks.


PARAFANGO

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangoteraapia on soe ja mõnus keha protseduur ainevahetuse parandamiseks ning väga efektiivne vahend tselluliidiravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Protseduur algab naha koorimisega Cremfoliant kooriva kreem-geeliga. Geel-kreem kantakse peale kergete masseerivate liigutustega, lastakse imenduda. Eemaldatakse masseerivate liigutustega ei vaja veega maha pesemist. Nahale kantakse tselluliidi tüübile vastav aktiivseerum. Aminodren jääkainete ja vedeliku liigse kogunemise korral ning Aminocel A.H.A tselluliidi korral.

Seerumid sisaldavad aminofülliini, karnitiini, alfa-hüdroksühappeid, merevetikaekstrakte, ginko bilobat ja teisi rasvarakkude ja vedelikuainevahetust stimuleerivaid aineid. Pintsli abil kantakse nahale parafango-soojendajas vajaliku temperatuurini soojendatud parafango. Seejärel kaetakse kogu piirkond spetsiaalse parafangokilega. Klient mähitakse kattekilesse. Seejärel kaetakse klient infrapuna-sauna elektrilise tekiga ja jäetakse lamama 20-30 minutiks. Spetsiaalse lõikajaga avatakse parafangokiht ja eemaldatakse see. Parafango eemaldub kergelt, eemaldamiseks ei ole vaja vett. Lõpuks kantakse nahale spetsiaalne kreem olenevalt kliendi probleemist. Lipoaminocel tselluliidi puhul ning Aminofirm naha elastsuse ja toonuse parandamiseks.


PARAFANGOTERAAPIA

  • aitab tõhusalt puhastada keha kahjulikest jääkainetest
  • parandab vere- ja lümfiringet
  • alandab turseid
  • muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks ning toniseerib
  • lõõgastab, värskendab ja loob suurepärase enesetunde
  • vähendab lihas- ja liigesvalusid
  • parafango protseduur on tõhus vahend tselluliidiravis
  • parafango eemaldamiseks pole vaja vett ega käia dusi all
 

Teised meist »

Vaakum ja siidist rullikud mõjutavad tervet keha

Silja Paavle, reporter (Tartu Postimees)

Juba paar nädalat on võimalik ka tartlastel proovida, kas LPG-tselluliidiravi abil saab rannahooajaks naha siledamaks.
Sellist ravi kasutatakse mujal maailmas näiteks neuroloogias, traumatoloogias, reflektoloogias ja reumatoloogias, märkis OÜ Bodyline juhatuse liige Piret Rist. Loe edasi