Vajad kingiideed?

Anesi
Kvartal
 
Teenused Prindi

LPG MASSAAŽ

LPG massaažiga (vaakumi ja siidist rullikute abil) on võimalik mõjutada nahka, nahaalust kudet, lihaskudet, liigeseid ja eflektoorselt teisi organsüsteeme.
Meetod on leiutatud 1986. aastal Prantsusmaal ja hõlmab kolme tähtsamat valdkonda:

  • LPG endermoloogia – tselluliidi ravi ja figuuri korrigeerimine
  • LPG teraapia
  • LPG sport

TRANSION

Transion Professional abiga saame pakkuda oma klientidele kaalulangetamiseks ja lihaste treenimiseks mõeldud protseduure. Transion Professional seadmel on rohkelt intensiivsemaid programme ning soendusfunktsioon. Lisaks on seadmel eraldi ka spetsiaaalselt kõhupealse rasvkoe eemaldamiseks ja trimmimiseks mõeldud infrapuna soendusega kõhupadi, mis on eriti efektiivne sünnitusjärgse ümbermõõdu vähendamisel.


PARAFANGOTERAAPIA

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangoteraapia on soe ja mõnus keha protseduur ainevahetuse parandamiseks ning efektiivne vahend tselluliidiravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.


RIPSMETE PÜSIPIKENDUSED

Pikad ja tihedad ripsmed muudavad silma ilmekaks ning pilgu salapäraseks ja sensuaalseks. Ripsmete pikkus, nende karduvus ja suund koos kulmude kujuga, võivad teha imet ning anda näole ainulaadse kauni sära. Tänapäeval võib igaüks saavutada sellise suurepärase tulemuse ripsmete püsipikendamise abil.


KAVITATSIOON

Kavitatsiooni tehnoloogia kasutab terapeutilisi ultrahelilaineid, mis on fokuseeritud just nahaalustesse kihtidesse. See võimaldab rasvkoe effektiivset mõjutamist ilma teiste lähedal asetsevate kudede kahjustamiseta. Umbes 90% protseduuri käigus tekkinud lagunemisproduktidest väljutatakse lümfisüsteemi, ülejäänud 10% - vereringesse. Maksimaalse effekti kiirendamiseks soovitatakse ühendada kavitatsiooni ja lümfidreneerivat protseduuri (näiteks LPG).

Viimati uuendatud Esmaspäev, 05 August 2013 17:55
 

Teised meist »

Vaakum ja siidist rullikud mõjutavad tervet keha

Silja Paavle, reporter (Tartu Postimees)

Juba paar nädalat on võimalik ka tartlastel proovida, kas LPG-tselluliidiravi abil saab rannahooajaks naha siledamaks.
Sellist ravi kasutatakse mujal maailmas näiteks neuroloogias, traumatoloogias, reflektoloogias ja reumatoloogias, märkis OÜ Bodyline juhatuse liige Piret Rist. Loe edasi